lklklklklklklk

16,10 € skladom

Kreatívne pixelové školské púzdro PIXIE CREW je originálny školský peračník. Jedná sa o praktický peračník, ktorý bude do školy rada nosiť každá mladá slečna či dievča. Originálny školský peračník je vyrobený z kvalitnej vlnenej plsti a najkvalitnejšieho silikónu. Táto silikónová plocha slúži ako priestor, na ktorý sa dá, patentovaným spôsobom uchytenia, umiestniť farebné pixely, ktoré vám umožnia vytvoriť vlastný vzhľad peračníku. Parametre pixelového školského peračníku PIXIE CREW materiál silikón a vlnená plsť rozmery (Š x V x H) 20,3 x 12 x 3,7 cm hmotnosť 80 g rozmery silikónovej plochy 30 x 10 pixelov celkový počet použiteľných pixelov na silikonovej ploche 277 veľkosť pixelov MALÉ PixieCrew/Pixelbags počet pixelov zahrnutých v cene peračníku 100 kusov (farebný mix) k dispozícii 24 farieb silikónových pixelov, které je možné dokúpiť súčasťou balenia je mini katalóg s príkladmi dizajnov Špecifikácie pixelového školského peračníku PIXIE CREW praktický školský peračník, vhodný pre žiakov 1. a 2. stupňa základnej školy pohodlný, pevný vyrobený z najkvalitnejšieho, veľmi odolného a nezávadného silikónu a vlnenej plste dostatok priestoru pre uloženie všetkých školských potrieb, ako sú pastelky, fixky, perá, ceruzky alebo nožničky, lepidlo a pravítko Podrobný popis kreatívneho peračníku PIXIECREW Peračník do školy PIXIE CREW je vďaka možnosti vytvorenia akéhokoľvek dizajnu, či prefarbenia hlavného silikónového panelu na ľubovolnú farbu pre náročné slečny a chlapcov. Peračník je veľmi ľahký a praktický. Ponúka dostatočný priestor pre uloženie všetkých písacích školských potrieb ako napríklad pasteliek, ceruziek, pier či gumy, nožničiek a lepidla mladej školáčky. Celý peračník je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného silikónu a vlnenej plsti. Celý popis...

PIXIE CREW
Značka PIXIE CREW predstavuje pixelový tovar najvyššej kvality. Na farebnú silikónovú plochu je možné tvoriť originálne obrázky použitím pixelov v 24 farbách.

Popis tovaru

Kreatívne pixelové školské púzdro PIXIE CREW je originálny školský peračník. Jedná sa o praktický peračník, ktorý bude do školy rada nosiť každá mladá slečna či dievča. Originálny školský peračník je vyrobený z kvalitnej vlnenej plsti a najkvalitnejšieho silikónu. Táto silikónová plocha slúži ako priestor, na ktorý sa dá, patentovaným spôsobom uchytenia, umiestniť farebné pixely, ktoré vám umožnia vytvoriť vlastný vzhľad peračníku.

Parametre pixelového školského peračníku PIXIE CREW

 • materiál silikón a vlnená plsť
 • rozmery (Š x V x H) 20,3 x 12 x 3,7 cm
 • hmotnosť 80 g
 • rozmery silikónovej plochy 30 x 10 pixelov
 • celkový počet použiteľných pixelov na silikonovej ploche 277
 • veľkosť pixelov MALÉ PixieCrew/Pixelbags
 • počet pixelov zahrnutých v cene peračníku 100 kusov (farebný mix)
 • k dispozícii 24 farieb silikónových pixelov, které je možné dokúpiť
 • súčasťou balenia je mini katalóg s príkladmi dizajnov

Špecifikácie pixelového školského peračníku PIXIE CREW

 • praktický školský peračník, vhodný pre žiakov 1. a 2. stupňa základnej  školy
 • pohodlný, pevný
 • vyrobený z najkvalitnejšieho, veľmi odolného a nezávadného silikónu a vlnenej plste
 • dostatok priestoru pre uloženie všetkých školských potrieb, ako sú pastelky, fixky, perá, ceruzky alebo nožničky, lepidlo a pravítko

Podrobný popis kreatívneho peračníku PIXIECREW

Peračník do školy PIXIE CREW je vďaka možnosti vytvorenia akéhokoľvek dizajnu, či prefarbenia hlavného silikónového panelu na ľubovolnú farbu pre náročné slečny a chlapcov.

Peračník je veľmi ľahký a praktický. Ponúka dostatočný priestor pre uloženie všetkých písacích školských potrieb ako napríklad pasteliek, ceruziek, pier či gumy, nožničiek a lepidla mladej školáčky. Celý peračník je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného silikónu a vlnenej plsti.

 

 

 

Zákaznícky servis

Dôležité informácie