O pixelovom tovare

Produkty PIXIE CREW a Pixelbags sú novinkou na našom i celosvetovom trhu, ponúkajúcou kreatívne tašky, školské batohy, peračníky, obaly na mobily a tablety, obaly na počítače, notebooky, ale i dámske kozmetické taštičky alebo peňaženky.

Výsledný dizajn si každý dotvorí presne podľa svojich  predstáv.

Táto novinka umožňuje svoje myšlienky, nápady a fantázie prenášať na funkčné výrobky dennej potreby, pomocou drobných farebných „pixelov“, ktoré se na ne pripevňujú podobne ako kocky Lega. Záleží len na fantázii samotných tvorcov, aké obrázky vytvoria. A rovnako ako u ostatných kreatívnych stavebnic, aj u Pixelbags a PIXIE CREW sa dá obrázok, ktorý už omrzel, rozobrať, aby bolo možné vytvoriť nový.

Kreativita + kvalita

Uvažujete například darovať svojim deťom nevšedný školský batoh? Áno, batoh musí být v prvom rade  kvalitný, zdravotne správne vybavený a musí vyhovovat potrebám malých i veľkých študentov. To nie je ale zďaleka všetko, pretože dizajn je to, čo nás na prvý pohľad zaujme a je jedným z hlavných kritérií výberu.

Tento problém už s batohmi Pixelbags a PIXIECREW nemusíte riešiť, pretože vaše dieťa si jednoducho na batohu vytvorí to, čo sa mu práve páči. Môže si naň vyskladať nanpríklad obľúbenú postavičku z hry Minecraft a dievčatá svoju obľúbenú Hellou Kitty. Potom vám dieťa povyrastie, začne športovať a urobí si batoh v dizajne svojho obľúbeného športového klubu.

Každý produkt je vybavený silikónovou plochou na umiestnenie pixelov. Použitý silikon je nejvyššej kvality, s atestami sanitárneho silikónu. Patentované uchytenie pixelov na pozícii zaisťuje ľahké vytváranie obrázkov a pri bežnom upožívaní pevne držia. Počet pixelov a jemnosť rozlíšenia umožňuje vytvárať i zložité obrazy tvárí, ako je napríklad Mona Lisa. K dispozícii je 24 farieb pixelov, žiarivých a jemných, tlmených farieb, ktoré umožnia popustiť uzdu vašej fantázii.

Prineste kreativitu do každodenného života

Výrobky Pixelbags a PIXI CREW sú skvelou didaktickou pomôckou, ktorá podporuje detskú predstavivosť, kreativitu a pomáha rozvíjať jemnú motoriku a je pomôckou pri liečbe chýb reči.

Výrobky Pixelbags a PIXIE CREW sú zábavou pre celú rodinu

Skladanie obrázkov na naše produkty nemusí byť iba formou individuálnej zábavy, ale môže sa z nej stať spoločná zábava pre celú rodinu. Prečo za dlhých zimných večerov neusporiadať súťaž o nejzaujímavejší obrázok? Zahrajte si na batohu Piškvorky, vezmite ho na dovolenku, nech si vaše dieťa za jazdy skladá, učte ho písmená a číslice, rozvíjajte jeho predstavivosť, odtrhnite ho na chvíli od počítača.

Naše batohy s vaším dieťaťom porastú a už si nemusíte robiť starosti s dizajnom, ktorý omrzel. Navyše ak  kupujete tento výrobok ako darček, môžete naň už pred darovaním vyskladať nejaký zaujímavý motív a darček bude mať punc vašej vlastnej výroby.

Zákaznícky servis

Dôležité informácie